Zarząd Fundacji

card_malgorzata_kawenska_slezak
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Urodziłam się na Podkarpaciu w miejscowości Manasterz, ale większość swojego życia spędziłam w Przemyślu. Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu- magister zarządzania, położna, studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia. Pracowałam min. w Zespole Szkół Medycznych w Przemyślu w charakterze nauczyciela położnictwa , następnie jako specjalista w zakresie obsługi klientów w różnych firmach, zaś obecnie pracuję jako menedżer w Gabinecie Medycyny Pracy.

Prywatnie – mam dwóch synów oraz męża, który jest współfundatorem  Fundacji „Zdążyć z Miłością”. Cały swój wolny czas poświęcam działaniom związanym z prowadzeniem Fundacji a w szczególności tworzeniem i prowadzeniem mieszkań chronionych, w których mają swój dom bezdomne, samotne mamy wraz ze swoimi małoletnimi dziećmi.

Moje doświadczenia życiowe oraz wartości jakie wyniosłam z  rodzinnego domu sprawiły, że mam wielki szacunek dla drugiego człowieka oraz potrzebę niesienia pomocy i miłości wszystkim tym, którzy jej potrzebują…

card_justyna_smidecka
Justyna Śmidecka

Urodziłam się w Rymaniu. W okresie dzieciństwa, szkoły podstawowej i średniej mieszkałam w niewielkiej wsi w okolicy Karlina. Studia magisterskie ukończyłam na Politechnice Koszalińskiej na Wydziale Ekonomii. Od 2006 roku prowadzę niewielką firmę, która zajmuje się outsourcingiem kadrowo – płacowym, doradztwem personalnym oraz szkoleniami w różnym zakresie. Charakter mojej działalności i fakt, że pracuję z firmami działającymi w różnych branżach sprawia, że wciąż nabywam nowych doświadczeń i muszę zdobywać nową wiedzę. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję, gdyż dzięki niej mam ciągłą możliwość kontaktu z drugim człowiekiem. Jestem osobom otwartą i komunikatywną. Człowiek zawsze stanowił dla mnie wartość najwyższą.

Ludziom pomagałam od kiedy pamiętam, zawsze na miarę swoich możliwości. Od trzech lat jestem bardzo mocno zaangażowana w działalność społeczną. Zorganizowałam i poprowadziłam XII i XIII edycję projektu Szlachetna Paczka w naszym mieście i rejonie. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w ramach wolontariatu pełniłam również rolę Trenera Wewnętrznego. Wybrałam zaangażowanie w Szlachetną Paczkę, gdyż mocno identyfikuję się z ideą projektu, z szukaniem prawdy, mądrą pomocą. Wspaniałe jest inspirowanie ludzi do zmiany.

W 2008 roku zostałam mamą trojaczków – Dominiki, Hani i Filipa. Dzieci są zdrowe i cudownie się rozwijają. Jest to moje największe szczęście i wielki dar. Dziś one są dla mnie najważniejsze.

Dlaczego zdecydowałam się włączyć w tworzenie i prace Fundacji „Zdążyć z Miłością”? Ważne dla mnie stały się słowa Księdza Jacka Stryczka: „Miarą indywidualności człowieka jest największe wyzwanie, które podjął i wygrał”. Chcę, aby Fundacja okazała się takim właśnie wyzwaniem.

 


Dagmara Jaśkiewicz

Pochodzę z Koszalina i tutaj mieszkam. W międzyczasie spędziłam parę lat w Łodzi, skąd pochodzi mój mąż, i w Londynie, ale chętnie wróciłam do rodzinnego miasta. Jestem z wykształcenia i zamiłowania kosmetyczką, przez pięć lat prowadziłam w Koszalinie swój salon. Obecnie przygotowuję się do otwarcia nowej firmy i działam charytatywnie. Idea pomocy samotnym mamom jest mi szczególnie bliska i dlatego postanowiłam związać się z Fundacją „Zdążyć z Miłością”. Chciałabym wspomagać mamy nie tylko w organizacji codziennego życia, ale też przywrócić im wiarę w siebie i radość z bycia kobietą.
Prywatnie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą Hani i Igi, a mój mąż jest dla mnie najlepszym przyjacielem i ogromnym wsparciem w każdej dziedzinie życia. W każdej wolnej chwili czytam, czytam i czytam – szczególnie dobre kryminały, sensacje i political fiction.

Facebook