Rada Fundacji


Alina Konieczna

Z wykształcenia – magister socjologii, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zawodu i zamiłowania – dziennikarka, która przez ponad 30 lat pracowała w redakcjach dzienników, najpierw „Głosu Pomorza”, później „Głosu Koszalińskiego”. Od roku – emerytka, współpracująca z portalem internetowym. Prywatnie – mama dorosłego syna.

card_kamila_siudowska
Kamila Siudowska

Psycholog, terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania, logo-terapeuta, na co dzień związana z koszalińskim hospicjum, pracuje z pacjentami, ich rodzinami, a także dziećmi osieroconymi. Zajmuje się psychoedukacją, psychoprofilaktyką, wspieraniem osób w kryzysie, a także poradnictwem z zakresu psychoonkologii; prywatnie żona i mama pogodnej córki, lubi czytać, pływać i uśmiechać się.

card_barbara_ponurko
Barbara Ponurko

Od wielu lat jestem pielęgniarką i pracownikiem Oddziału Neonatologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, od 2004 roku pełnie stanowisko pielęgniarki oddziałowej. W swojej pracy zawodowej chętnie wspieram matki karmiące i udzielam im porad laktacyjnych. Nigdy się przy tym nie nudzę, a praca sprawia mi wielką przyjemność. Przy dzieciach zapominam o zmęczeniu i stresie. Ale przede wszystkim od ponad dwudziestu kilku lat jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Swoją wiedzę medyczną stale aktualizuję i poszerzam o liczne kursy i szkolenia udokumentowane zdobyciem najważniejszych w tej dziedzinie certyfikatów: IBCLC i CDL.

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończyłam studia magisterskie – kierunek Pielęgniarstwo oraz studia podyplomowe – Edukacja w opiece okołoporodowej, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego, w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie ukończyłam studia podyplomowe – Nowoczesne zarządzanie w służbie zdrowia.

W 2010 roku wygrałam plebiscyt gazety „Głos Koszaliński” w kategorii Najpopularniejsza Pielęgniarka i Położna. Poradnictwo laktacyjne to moja pasja i zaangażowanie w rzeczywistą pomoc mamom karmiącym, od wielu lat wspomagam Dom Samotnej Matki „Dar Życia” w Koszalinie.

W roku 2014 otrzymałam wyróżnienie spośród wolontariuszy Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej za serce i wsparcie dzieci oraz ich mam przebywających w Domu Samotnej Matki „Dar Życia” w Koszalinie.

Facebook